Majitelka blogu: Lucy Goldhill
Koně: Ashbelle, Smallmagic, Darkwarrior

Odpovědi,Info. atd..

19. listopadu 2012 v 17:21 | Lucka :P
Ahojky! Takže někdo z vás se mě ptal na otázky a žádal mě jestli bych o SSO nepodala nějaký info.

Jestli tato Onlinovka spadá pod Penny Girl nevím,ale myslím že ne. A jestli je od stabenfeldu taky nevim.. Možná ano. o těhlech věcech sem se moc nezajímala.. V Ponny clubu být nemusíte..! :) Prostě se jen Registrujete na hlavních Stránkách ( TADY ) , pak už jen záleží na tom jaké máte PC.. Hodně lidí si stěžovalo že jim to nejde.. Buď máte málo místa na disku nebo prostě váš počítač tu hru neumí otevřít.. Je na něj asi moc graficky složitá.

Od normálnío SS se to moc neliší.. Samozřejmě až na to,že si můžete povídat s ostatníma hráčema atd.. Jestli jsou závody těžší? No jak pro koho :) Mě přídou pořád na stejný brdo :)) Jiné řízení než v normal. SS není! Ahorát se jinak sesedá.. Sesednete tím,že když sedíte na koni a máte vedle mapy v právém rohu takovou šipku tak na ní kliknete a slezete.
Na hru sem si zvykala tak týden.. Nový prostředí. A já byla uplnej nováček takže sem to na začátku moc nechápala .. Ale na hru ze zvykne snadno! :)

Pokud tě hra bude bavit určo se to předlatit vyplatí.
Ve hře vesnic.. No.. myslím že 7.. ale nejsem si jistá.. Teď co sem zaslechla by se mělo přidělávat nové město jménem Jorvik :)

Koně jsou ve všech stájích stejné... Hnědě s černou hřívou. Nobého koně si kupovat nemůžeš. Pořád budeš mít toho,kterýho máš uplně na začátku (Barvu a jméno si vybíráš při registraci) závoděním se budel levl koně zlepšovat. Kůň se začne lépe ovládat a je rychlejší.

Kdyby byly další dotazy,určitě pište do komentářů a já se vám na ně skusím odpovědět .. ! :)

Jináč tady jsou obrázky ze hry:

Některý jsou starší :) Snad obrázky postačily..! :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama